• Tipsa oss
  • Kontakta oss
Setup Menu via Wordpress Dashboard > Appearance > Menus
Skjut dina buande fans
14 mars, 2013

Det finns en hel del rockband därute som ärligt talat inte är så bra. Typ Takida. Moore har hittat lösningen för dem så de kan eliminera buande fans.

En AK-47 ombyggd till gitarr. För att vår idé ska fungera så väljer vi att förutsätta att AK-47:an fortfarande går att använda till att skjuta med.

Tänk dig själv, en rocksnubbe i alldeles för tajta skinnbrallor river av ett dåligt gitarrsolo så publiken börjar bua. Istället för att ta skiten och bli ledsen kan han nu skjuta alla idioter och återfå sin respekt.

Som sagt, förutsatt att det är ett riktigt vapen då ,vilket vi tror.

Per Gessle, du kan köpa den HÄR

Dela det här:

  • Twitter
  • Facebook
highlights
Dela

Teknik & Prylar

Redaktionen

Relaterade inlägg

FILMA SOM ETT PROFFS!
8 augusti, 2015
En ö för party dygnet runt i mellanöstern
2 mars, 2015
Manliga och fräcka klockor
26 februari, 2015
  • Senaste inläggen

    • Caketail till påsk?
      29 mars, 2021
    • Volvo XC40 P8 Recharge
      24 mars, 2021
    • UNIQLO lanserar digital träningsklubb
      18 mars, 2021
    • Kärleksfulla drinkar
      10 februari, 2021
    • Clubhouse - är du med?
      9 februari, 2021


  • Senaste inläggen

    • Caketail till påsk?
      29 mars, 2021
    • Volvo XC40 P8 Recharge
      24 mars, 2021
    • UNIQLO lanserar digital träningsklubb
      18 mars, 2021

Genom att fortsätta surfa på denna webbplats, och genom fortsatt användning av denna webbplats accepterar du att vara bunden av och följa användaravtalet. Copyright © 2001-2015 moore.se - Alla rättigheter reserverade. man.se ägs och drivs av LM Networks AB (Lejon Media)