frågestund till måndag
Finns det något ni vill veta om mig?
Ställ en eller flera frågor i kommentarsfältet här under så försöker jag svara på dom innan jag fyller år (tisdag)
34 Kommentarer
Skriv kommentar
Dennis Widehammar
Senaste kommentarer
- Tetra om HÄSTTJEJER ÄR ONÖDIGA – videoblogg
- Clara om HÄSTTJEJER ÄR ONÖDIGA – videoblogg
- Emma om I’m so ugly..
- Johanna om Sjukt arg – videoblogg!
- Johanna om Min skada
Du har hittat Moores yngsta bloggare Dennis Widehammar, även kallad Dewide från Örebro.
Han är väldigt ärlig med sina åsikter och skriver mycket om sex och samlevnad.


Enligt dig, vilket är det finaste vinet man kan dricka?
Mer videos åt dina läsare, det är bra med folk som kan uttrycka sina åsikter!
Saknar du någon utav dina ex?
Har du kommit över dina ex eller känner du ibland ”fan vad jag saknar henne, vi hade så kul ihop.. varför blev det så?”
Tja dennis!! Jag är väldigt sexfaschinerad, kollar på porr och onanerar dagligen. Och jag vill gärna ha sex det har jag inte haft trots att ja är ”sexmännisk”. Hur gör jag för att få ett ligg? Hur ska jag fråga killen? Och jag vet inte riktigt om jag är hetero, hur får jag reda på det reda på det? Har strulat med båda killar o tjejer. Men…vet inte riktigt vilken ja är näjd med. Tack på förhand. Jättefin blogg faktiskt!!
Alltid lika kul när man hittar killar som bloggar. Skit nice!
Hejhejj, sjukt bra blogg!!
)
Tänkte fråga: när förlorade du din oskuld?
och om du skulle gå på dejt med en tjej du gillar
vart och vad skulle ni göra?
Kraaam
Vad inom sex tycker du är mest intressant?
vilket är det bästa sättet att göra slut på enligt dig?
längd och vikt?
vad är de 3 viktigaste sakerna hos en tjej? 3 utseendet & 3 personligheten?
vad faller du för hos en tjej?
berätta om dina tidigare förhållanden?
ska vi ha sex i sommar?
Hur gammal var du första gången du hade sex ?
vem va den första du hade sex med o hur gammal va du då?
beskriv hur din tjej ska se ut?
hur många ”seriösa” förhållanden har du haft ?
btw sjuukt bra blogg, läser den varje dag!
Hej Dennis.
Träffade en kille i helgen på min fest som jag fastna för. Hade bjudit 2 stycken utanför våran stad som tog med sig ett par kompisar, bland annat honom. Han sov över och höll om mig hela natten. Vi smsar med varandra och jag tycker verkligen om honom, efter så kort tid, är de ens möjligt? Han tycker om mig också. Vi ska ses igen på fredag. Det jag undrar är: Kan man verkligen fatta tycke för någon under bara en kväll? Känns som detta kan leda till något så jävla bra! När jag träffar honom kommer de vara som att vi är tillsammans, precis som de sluta innan han åkte igen. Är det konstigt när man inte känner personen?
Är det sant att du hellre svarar på folk som skriver ”förresten, jag gillar din blogg asmycket<3<3<3" eller är det bara något alla brudar fått för sig?
Förresten, gillar din blogg asmycke, svara snälla <33333333
Bästa stället du har haft sex på?!?
Hur kändes det att ha analsex?
Hade du det med någon du var tillsammans med?
Vilken är din favoritlåt just nu?
Villen könssjukdom skulle du helst vilja ha om du var tvungen att välja en?
1.vad tycker du om mig?
2.Vågaste/vildaste stället du knullat på?
3.hur stora töjningar i örat haru?
4.jaa.. jag har inget 4 puss på dig vännen♥
skulle du kunna ha sex med en tjej som är oskuld? alltså, one night stand?
bästa ställningen?
haru nåt bra tips hur man ska få en kille att gilla en?
tjänar du några pengar på bloggen?
Hej Dennis, Jag har en fråga som har tryckt ner mej lite på det senaste.. Min kille och jag har varit tsm i några månader, han har typ alltid stånd när vi kollar på film eller bara kramar om varandra.. han säger att det är för att han tänder på mej, och att han får det av att bara röra min kropp (det kvittar om det är hand i hand eller om det är hans hand på mitt bröst)
bi har sex minst 2 ggr p vecka, men nu de två/tre senaste gångerna vi har hadt sex så har hans kuk blivit slak när vi har hållt på i mer än typ 20 minuter.. vrf är det så ? jag har en kännsla av att han inte tänder på mej längre.. han jag fel när jag får den tanken ??
Kram, är väldigt tacksam för svar..
grattis i förskott! å vetu, jag fyller år på måndag hihihhih..;)
aja, till frågan: tycker du att utseende är viktigt? asså ja menar, det är klart du bryr dej men är det helt avgörande för dej?
jag älskar din blogg snyggo, puss å kram!;)
kan du inte ge lite förslag på sex lekar och andra sexiga saker man kan göra med sin partner?
Hej! Jag skriver med en kille som jag aldrig har träffat, nu vill han träffas. Jag vet inte ens om han tycker om mig, eller om han drygar? Hur ska jag göra mig så intressant som möjligt? Och om han inte gillar mig hur ska jag få han att gilla mig?
Kram, din blogg äger!
Hejsan. Skulle du kunna tänka dig att ha sex med någon som har lite bristningar på magen och celluliter på rumpan, men inte tjock?
-Dricker du?
-Är du snål eller… hmm.. eh vad heter motsatsen. Har glömt. Men är du snål eller motsatsen?
-När du hade flickvän, följde du med henne och shoppade och bar kassarna? Haha!
Vad tycker du om mig?
& När får jag min macka?
jag har ”dejtat” en kille ett tag och vi har träffats nån gång hos han och jag vill inte ta hem han än, så har du något förslag på vad jag ska säga?
Bra blogg förästen.
Hur blev du så bäst!?:D
Tycker du det är sexigt om tjejen stönar högt om ni har sex? Eller ska hon stöna tyst? Eller bara hålla käften?
Stör du dig på att du har massa 98-97or på facebook?
får henke många ligg eller???
hur kan en tjej visa för en kille att hon gillar honom utan att säga det ;o
varför känner jag mig kissinödig varje gång jag kommer?:o
puss jag älskar dig dennis <3
hej dennis, kan inte du spela in en video där du är jätte glad och pratar om något roligt som får oss att skratta? (tycker dina videon är klockrena men de roligt med nått nytt)
btw, du är sjukt snygg, bli min!!!!!<333333333